Teknik Servis

Anasayfa / Hizmetler / Teknik Servis

Kırmızıgül Yazılım Bilişim ve Güvenlik Sistemleri tecrübeli personeli ile GSM akıllı cep telefon, tablet, modem gibi teknoloji ürünleri servis onarım pazarının öncülerindendir. Kırmızıgül Yazılım Bilişim ve Güvenlik Sistemleri Teknik Servis olarak Tablet ve Bilgisayar sektörünün önde gelen markalarının cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir. 

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan Kırmızıgül Yazılım Bilişim ve Güvenlik Sistemleri, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile tablet ve bilgisayarlar  tamir servis işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir. 


Kırmızıgül Yazılım Bilişim ve Güvenlik Sistemleri Teknik Servis'in en önemli kaynağı çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olan şirketimiz pratik ve yaratıcı çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz: “Her geçen yıl bir önceki yıldan daha çok, bağlılığı yüksek yeni müşteriler yaratmak, daima daha iyiyi ve ilkleri sunarak...” 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0531) 466 1499

Copyright © 2001. Kırmızıgül Yazılım Her Hakkı Saklıdır.
Top