Chip Tuning

Anasayfa / Chip Tuning

Kırmızıgül Yazılım Bilişim ve Güvenlik Sistemleri olarak otomotiv yazılım sektöründe de hizmet vermekteyiz. ZP Chip Tuning Hatay Bölge Bayi olarak yüzlerce müşterimizin araçlarına %15 yakıt tasarrufu ve %30 performans arttırma yazılım uygulaması gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Otomotiv alanında gelişmiş yazılım teknolojileri konusunda faaliyet gösteren ZP CHİP TUNİNG Otomotiv Yazılım güç artışı ve yakıt ekonomisi konusunda kişi ve kurumların taleplerine göre yazılım çözümleri üretmektedir.

                                                                                                       

DPF Nedir ? (Dizel Partikül Filtresi) DPF ve EGR; araçların "Egzoz Emisyon Standartlarını" (Euro 4 - Euro 5 - Euro 6 gibi) belirleyen ve egzozdan çıkan gazların havayı daha az kirletmesi için araçların egzoz sistemleri ile ilişkilendirilmiş olarak çalışan motor parçalardır. DPF "Dizel Partikül Filtresi" çıkan egzoz gazlarındaki zararlı kurum partiküllerini yüksek ısı ile minimuma indirmek için kullanılır.

                                                                               

EGR Valfi Nedir ? (Egzoz Gaz Devirdaim) EGR Valfi ise dışarı atılacak egzoz gazlarının bir kısmının tekrar motora girmesini sağlar böylece yanma odasındaki yanma reaksiyon hızı azalır ve yanma sıcaklığı düşer. Düşük yanma sıcaklığı, nitrojen oksit emisyonunun azaltılmasını sağlamaktadır. Motor tam yükte çalışırken EGR Valfi kontrol ünitesi tarafından devre dışı bırakılır , çünkü iyi bir güç kazancı için yanma odasında fazla miktarda oksijen bulunması gerekir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0531) 466 1499

Copyright © 2001. Kırmızıgül Yazılım Her Hakkı Saklıdır.
Top